ClickCease
  • -15%

Bona Detergent Spray pentru parchet lăcuit 1L

260

Bona Detergent pentru Parchet este o solutie special creata pentru curatarea eficienta a parchetului lacuit sau ceruit. 

49,00 lei
41,65 lei Salveaza 15%
cu TVA
Cantitate

  •  Reputatie solida! Reputatie solida!
  • Livrare rapida si sigura! Livrare rapida si sigura!
  •  Peste 10 de experienta in domeniu! Peste 10 de experienta in domeniu!
Descriere

Este comod de pulverizat, gata preparat pentru utilizare si cu  pH neutru. Formula speciala "fără-urme" nu lasă acumulări de reziduuri lipicioase in timp ce curata eficient cele mai dificile urme de murdărie sau grăsimi. Detergentul este compatibil cu Bona Tratament pentru parchet (refresher), Bona Polish si multe alte tipuri de finisaje.  Bona Detergent pentru Parchet este special conceput pentru curățarea eficienta a pardoselilor din lemn lăcuite sau tratate cu Hardwax oil. Se utilizează cu ușurința, este sigur pentru utilizator si nu lasă urme reziduale.

•Necruțător cu murdăria, delicat cu suprafața

•Eficient si ușor de utilizat

•Complet biodegradabil

BENEFICII CHEIE

•Special conceput pentru parchet lăcuit

•Compatibil cu Bona Tratament pentru Parchet (refresher) si Bona Polish

•Ușor - Gata pregătit pentru utilizare

Conținutul produsului

AQUA, PPG-2 METHYL ETHER, BUTOXYPROPANOL, Ethoxilated alcohol, Alanine, N,N-bis(carboxymethyl)-, trisodium salt, Isotridecanol, ethoxylated, polymer, Oxirane, 2-methyl-, polymer with oxirane, mono(2-propylheptyl) ether, Maleic acid, Polymer with Diisobutene, sodium salt, BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, Citric Acid, Colorant

DATE TEHNICE

pH-valoare: Aprox. 7

Valabilitate: 3 ani de la data producției in recipient original sigilat

Depozitare/transport: Temperatura nu trebuie sa coboare sub +5°C sau sa depaseasca +25°C in timpul depozitarii si al transportului.

Siguranța: Produsul nu este clasificat ca fiind periculos conform Regulamentului European (EC) 1272/2008 si amendamentele sale.

Deșeuri: Recipientele goale se recicleaza ca plastic dur.

Conținut: <5% non-ionic surfactants, agenti de conservare (benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, laurylamine,dipropylenediamine),

Ambalaj: 1 L recipient cu pulverizator / 4 L canistra / 2,5L canistra / 0,85 L cartuș reîncărcabil pentru Bona Spray Mop

Certificare: Greenguard Gold

PRGATIRE

Aspirați sau maturați praful si murdăria înainte de aplicare.

UTILIZARE

1.Pulverizati detergent pe o zona restrânsa.

2.Stergeti cu Laveta Bona de Curățat (albastra). Clătiți sau înlocuiți laveta atunci când devine îmbâcsita. Acumulările de murdărie, urmele de cauciuc sau cele lipicioase se îndepărtează cu ușurința. Pulverizați direct asupra lor, așteptați câteva minute ca detergentul sa acționeze si apoi frecați cu laveta curata.

Detalii
260

Fisa tehnica

Forma/Textura
Lichid
Cantitate
1 l
Tip produs
Detergent
Tip suprafata
Lemn
Parfum
Fara miros
Propietati
Igienizare
Culoare
Albastru
Recenzii
Nota 

Superior fata de alte marci

Am ramas placut surprinsa de puterea de curatare, chiar nu lasa urme.

Scrie-ti recenzia

Bona Detergent Spray pentru parchet lăcuit 1L

Bona Detergent Spray pentru parchet lăcuit 1L

Bona Detergent pentru Parchet este o solutie special creata pentru curatarea eficienta a parchetului lacuit sau ceruit. 

Scrie-ti recenzia
16 alte produse in aceeasi categorie:

Referinta: 279

Marca: Bona

Bona Detergent Spray parchet laminat ,ceramica si piatra 1L

Recenzie(i): 0

Bona Detergent pentru Laminat, Ceramica si Piatra este o solutie gata preparata de utilizare cu pH neutru, special formulata pentru curatarea pardoselilor laminate, vinilice si ceramice.Curatarea cotidiana a pardoselilor inclusiv a celor foarte murdare este o operatiune foarte usoara. Este compatibil cu Bona polish pentru Laminat si Ceramica.  Ambalaje...

Pret 36,55 lei Pret de baza 43,00 lei
Mai multe
In stoc

Referinta: 284

Marca: Bona

Bona Tratament Polish suprafete ceramice, laminate si piatra 1L

Recenzie(i): 0

Bona Polish pentru Laminat, Ceramica si Piatra este o solutie lucioasa de intretinere, gata preparata pentru utilizare pe o larga varietate de pardoseli dure incluzand pardoseli laminate, vinil, linoleum, placi neglazurate (ceramice, piatra de cariera)piatra si marmura sigilata. Confera o noua stralucire si protectie continua impotriva uzurii. 

Pret 68,85 lei Pret de baza 81,00 lei
Mai multe
In stoc

Referinta: 250

Marca: Bona

Bona Detergent curatare profunda terase deck 4L

Recenzie(i): 1

Revitalizați-vă podeaua din lemn cu Bona Decking Reviver. Dizolvă murdăria, uleiul și reziduurile, revitalizând culoarea și aspectul general al podelei dvs. din lemn. Bona detergent de curatare profunda Deck  a fost conceput pentru curatarea deckului de exterior de esenta moale precum laricile si deck-ul de pin impregnat la presiune. Dizolva uleiurile...

Pret 136,00 lei Pret de baza 160,00 lei
Mai multe
In stoc