ClickCease
  • -15%

Bona Cartus Spray Mop Detergent laminat, ceramica, piatra 0.85L

277
Rating 

Bona Detergent pentru Laminat, Ceramica si Piatra Cartus se utilizeaza impreuna cu Bona Spray Mop, are o formula special creata pentru curatarea pardoselilor laminate, vinilice si ceramice. 

49,00 lei
41,65 lei Salveaza 15%
cu TVA
Cantitate

  •  Reputatie solida! Reputatie solida!
  • Livrare rapida si sigura! Livrare rapida si sigura!
  •  Peste 10 de experienta in domeniu! Peste 10 de experienta in domeniu!
Descriere

Bona Detergent pentru Piatra, Laminat & Ceramica este o soluție de curățare eficienta, se aplica cu ușurința si este sigura pentru utilizator. Se folosește pentru curățarea pardoselilor reci precum cele laminate, ceramic, linoleum, vinil, marmura etc. Este un detergent comod si gata preparat de utilizare, cu pH neutru cu ajutorul căruia curățarea cotidiana dar si a celor mai murdare pardoseli este o operațiune foarte ușoara.  Compatibil cu Bona Polish pentru Laminat si Ceramica. Nu lasă urme reziduale.

•Necruțător cu murdăria, delicat cu suprafața

•Eficient si ușor de utilizat

•Complet biodegradabil

BENEFICII CHEIE 

•Special creat pentru pardoseli laminate, vinilice si ceramice

•Cartuș reîncărcabil

•Curățare ușoara fără urme reziduale 

•Detergent cu pH neutru, ecologic

Conținutul produsului

AQUA, Long-chained (C10) alcoxylated alcohol, PPG-2 METHYL ETHER, Alcohol ethoxylate PROPYLENE GLYCOL PROPYL ETHER, Alanine, N,N-bis(carboxymethyl)-, trisodium salt, Polymer, Citric Acid, Perfume, BENZISOTHIAZOLINONE, SODIUM HYDROXIDE, Colorant

Detalii
277

Fisa tehnica

Forma/Textura
Lichid
Cantitate
0.85 l
Tip produs
Detergent
Tip suprafata
Lemn
Parfum
Fara miros
Propietati
Igienizare
Culoare
Albastru
Recenzii

Scrie-ti recenzia

Bona Cartus Spray Mop Detergent laminat, ceramica, piatra 0.85L

Bona Cartus Spray Mop Detergent laminat, ceramica, piatra 0.85L

Bona Detergent pentru Laminat, Ceramica si Piatra Cartus se utilizeaza impreuna cu Bona Spray Mop, are o formula special creata pentru curatarea pardoselilor laminate, vinilice si ceramice. 

Scrie-ti recenzia
16 alte produse in aceeasi categorie:

Referinta: 250

Marca: Bona

Bona Detergent curatare profunda terase deck 4L

Recenzie(i): 1

Revitalizați-vă podeaua din lemn cu Bona Decking Reviver. Dizolvă murdăria, uleiul și reziduurile, revitalizând culoarea și aspectul general al podelei dvs. din lemn. Bona detergent de curatare profunda Deck  a fost conceput pentru curatarea deckului de exterior de esenta moale precum laricile si deck-ul de pin impregnat la presiune. Dizolva uleiurile...

Pret 136,00 lei Pret de baza 160,00 lei
Mai multe
In stoc

Referinta: 279

Marca: Bona

Bona Detergent Spray parchet laminat ,ceramica si piatra 1L

Recenzie(i): 0

Bona Detergent pentru Laminat, Ceramica si Piatra este o solutie gata preparata de utilizare cu pH neutru, special formulata pentru curatarea pardoselilor laminate, vinilice si ceramice.Curatarea cotidiana a pardoselilor inclusiv a celor foarte murdare este o operatiune foarte usoara. Este compatibil cu Bona polish pentru Laminat si Ceramica.  Ambalaje...

Pret 36,55 lei Pret de baza 43,00 lei
Mai multe
In stoc

Referinta: 284

Marca: Bona

Bona Tratament Polish suprafete ceramice, laminate si piatra 1L

Recenzie(i): 0

Bona Polish pentru Laminat, Ceramica si Piatra este o solutie lucioasa de intretinere, gata preparata pentru utilizare pe o larga varietate de pardoseli dure incluzand pardoseli laminate, vinil, linoleum, placi neglazurate (ceramice, piatra de cariera)piatra si marmura sigilata. Confera o noua stralucire si protectie continua impotriva uzurii. 

Pret 68,85 lei Pret de baza 81,00 lei
Mai multe
In stoc