ClickCease
  • -15%

BONA OXY POWER DETERGENT PENTRU SUPRAFETE DURE 1L

518

Detergentul Bona OxyPower pentru curățarea în profunzime a pardoselilor cu suprafață dură este cel mai puternic detergent al nostru de până în prezent.

72,00 lei
61,20 lei Salveaza 15%
cu TVA
Cantitate

  •  Reputatie solida! Reputatie solida!
  • Livrare rapida si sigura! Livrare rapida si sigura!
  •  Peste 10 de experienta in domeniu! Peste 10 de experienta in domeniu!
Descriere

Cel mai puternic detergent al nostru de până în prezent! Această formulă oxigenată eliberează mii de micro-bule, ceea ce oferă o acțiune de curățare de 3 ori mai mare: slăbește acumulările de murdărie foarte persistente, pătrunde în profunzime pentru a îndepărta murdăria foarte lipicioasă și îndepărtează petele prin acțiunea de formare a bulelor, oferind o curățare în profunzime pentru pardoselile dvs. cu suprafață dură, care include linoleum, piatră, laminat, vinil de lux (LVT) și plăci etanșate fără ceară. Soluțiile pe bază de apă și certificarea GREENGUARD GOLD garantează un produs sigur pentru familie, pentru animalele dvs. de companie și pentru planeta noastră. Folosiți detergentul Bona OxyPower pentru curățare în profunzime împreună cu Laveta Bona OxyPower din microfibră pentru curățare în profunzime, pentru performanțe optime de curățare.

BENEFICII CHEIE

-Cu puterea peroxidului de hidrogen

-Acțiune de curățare de 3 ori mai puternică

-Rezerva economică are o mărime care economisește bani

-Gata de utilizat, doar pulverizați și curățați cu mopul

-Recomandat de profesioniști încă din anul 1919

INGREDIENTE

Aqua

Hydrogen Peroxide

PPG-2 Methyl Ether

Caprylyl/Capryl Glucoside

Butoxypropanol

Citric acid

Sodium Hydroxide

Detalii
518

Fisa tehnica

Tip suprafata
Laminat
Tip suprafata
Linoleum
Tip suprafata
Piatra
Tip produs
Detergent
Forma/Textura
Lichid
Cantitate
1L
Parfum
Fara miros
Propietati
Curățare profunda
Recenzii
Nota 

Cel mai bun!

+++++

Scrie-ti recenzia

BONA OXY POWER DETERGENT PENTRU SUPRAFETE DURE 1L

BONA OXY POWER DETERGENT PENTRU SUPRAFETE DURE 1L

Detergentul Bona OxyPower pentru curățarea în profunzime a pardoselilor cu suprafață dură este cel mai puternic detergent al nostru de până în prezent.

Scrie-ti recenzia
16 alte produse in aceeasi categorie:

Referinta: 284

Marca: Bona

Bona Tratament Polish suprafete ceramice, laminate si piatra 1L

Recenzie(i): 0

Bona Polish pentru Laminat, Ceramica si Piatra este o solutie lucioasa de intretinere, gata preparata pentru utilizare pe o larga varietate de pardoseli dure incluzand pardoseli laminate, vinil, linoleum, placi neglazurate (ceramice, piatra de cariera)piatra si marmura sigilata. Confera o noua stralucire si protectie continua impotriva uzurii. 

Pret 72,25 lei Pret de baza 85,00 lei
Mai multe
In stoc

Referinta: 534

Marca: Bona

Bona Cartus Spray Mop Premium Detergent laminat, ceramica, piatra 0.85L

Recenzie(i): 0

Cartuşul reîncărcabil cu Detergent Suprafeţe Dure este destinat utilizării cu Bona Premium Spray Mop. Este conceput special pentru a îndepărta în siguranţă praful, murdăria şi grăsimile de pe pardoseli de ceramică, piatră, laminat, LVT. Formula este gata pregătită de utilizare, se zvântă rapid şi nu lasă urme reziduale.

Pret 43,35 lei Pret de baza 51,00 lei
Mai multe
In stoc

Referinta: 250

Marca: Bona

Bona Detergent curatare profunda terase deck 4L

Recenzie(i): 1

Revitalizați-vă podeaua din lemn cu Bona Decking Reviver. Dizolvă murdăria, uleiul și reziduurile, revitalizând culoarea și aspectul general al podelei dvs. din lemn. Bona detergent de curatare profunda Deck  a fost conceput pentru curatarea deckului de exterior de esenta moale precum laricile si deck-ul de pin impregnat la presiune. Dizolva uleiurile...

Pret 142,80 lei Pret de baza 168,00 lei
Mai multe
In stoc