ClickCease
  • -15%

BONA CARTUS OXY POWER DETERGENT PENTRU SUPRAFETE DURE 0,85L

519
Rating 

Detergentul Bona OxyPower pentru curățarea în profunzime a pardoselilor cu suprafață dură este cel mai puternic detergent al nostru de până în prezent. 

71,00 lei
60,35 lei Salveaza 15%
cu TVA
Cantitate

  •  Reputatie solida! Reputatie solida!
  • Livrare rapida si sigura! Livrare rapida si sigura!
  •  Peste 10 de experienta in domeniu! Peste 10 de experienta in domeniu!
Descriere

Cel mai puternic detergent al nostru de până în prezent! Această formulă oxigenată eliberează mii de micro-bule, ceea ce oferă o acțiune de curățare de 3 ori mai mare: slăbește acumulările de murdărie foarte persistente, pătrunde în profunzime pentru a îndepărta murdăria foarte lipicioasă și îndepărtează petele prin acțiunea de formare a bulelor, oferind o curățare în profunzime pentru pardoselile dvs. cu suprafață dură, care include linoleum, piatră, laminat, vinil de lux (LVT) și plăci etanșate fără ceară. Soluțiile pe bază de apă și certificarea GREENGUARD GOLD garantează un produs sigur pentru familie, pentru animalele dvs. de companie și pentru planeta noastră. Folosiți detergentul Bona OxyPower pentru curățare în profunzime împreună cu Laveta Bona OxyPower din microfibră pentru curățare în profunzime, pentru performanțe optime de curățare.

BENEFICII CHEIE

-Cu puterea peroxidului de hidrogen

-Acțiune de curățare de 3 ori mai puternică

-Rezerva economică are o mărime care economisește bani

-Gata de utilizat, doar pulverizați și curățați cu mopul

-Recomandat de profesioniști încă din anul 1919

INGREDIENTE

Aqua

Hydrogen Peroxide

PPG-2 Methyl Ether

Caprylyl/Capryl Glucoside

Butoxypropanol

Citric acid

Sodium Hydroxide

Detalii
519

Fisa tehnica

Tip suprafata
Linoleum
Tip suprafata
Piatra
Tip suprafata
Laminat
Tip produs
Detergent
Forma/Textura
Lichid
Cantitate
0.85 l
Parfum
Fara miros
Propietati
Curățare profunda
Recenzii

Scrie-ti recenzia

BONA CARTUS OXY POWER DETERGENT PENTRU SUPRAFETE DURE 0,85L

BONA CARTUS OXY POWER DETERGENT PENTRU SUPRAFETE DURE 0,85L

Detergentul Bona OxyPower pentru curățarea în profunzime a pardoselilor cu suprafață dură este cel mai puternic detergent al nostru de până în prezent. 

Scrie-ti recenzia
16 alte produse in aceeasi categorie:

Referinta: 250

Marca: Bona

Bona Detergent curatare profunda terase deck 4L

Recenzie(i): 1

Revitalizați-vă podeaua din lemn cu Bona Decking Reviver. Dizolvă murdăria, uleiul și reziduurile, revitalizând culoarea și aspectul general al podelei dvs. din lemn. Bona detergent de curatare profunda Deck  a fost conceput pentru curatarea deckului de exterior de esenta moale precum laricile si deck-ul de pin impregnat la presiune. Dizolva uleiurile...

Pret 136,00 lei Pret de baza 160,00 lei
Mai multe
In stoc

Referinta: 279

Marca: Bona

Bona Detergent Spray parchet laminat ,ceramica si piatra 1L

Recenzie(i): 0

Bona Detergent pentru Laminat, Ceramica si Piatra este o solutie gata preparata de utilizare cu pH neutru, special formulata pentru curatarea pardoselilor laminate, vinilice si ceramice.Curatarea cotidiana a pardoselilor inclusiv a celor foarte murdare este o operatiune foarte usoara. Este compatibil cu Bona polish pentru Laminat si Ceramica.  Ambalaje...

Pret 36,55 lei Pret de baza 43,00 lei
Mai multe
In stoc

Referinta: 284

Marca: Bona

Bona Tratament Polish suprafete ceramice, laminate si piatra 1L

Recenzie(i): 0

Bona Polish pentru Laminat, Ceramica si Piatra este o solutie lucioasa de intretinere, gata preparata pentru utilizare pe o larga varietate de pardoseli dure incluzand pardoseli laminate, vinil, linoleum, placi neglazurate (ceramice, piatra de cariera)piatra si marmura sigilata. Confera o noua stralucire si protectie continua impotriva uzurii. 

Pret 68,85 lei Pret de baza 81,00 lei
Mai multe
In stoc