ClickCease
  • -15%

BONA OXY POWER DETERGENT DEEP CLEAN PARCHET 1L

521
Rating 

Detergentul Bona OxyPower pentru curățarea în profunzime a pardoselilor din lemn este cel mai puternic detergent al nostru de până în prezent!

68,00 lei
57,80 lei Salveaza 15%
cu TVA
Cantitate

  •  Reputatie solida! Reputatie solida!
  • Livrare rapida si sigura! Livrare rapida si sigura!
  •  Peste 10 de experienta in domeniu! Peste 10 de experienta in domeniu!
Descriere

Cu o acțiune de curățare de 3 ori mai mare și beneficiind de puterea peroxidului de hidrogen, acesta este conceput special pentru a îndepărta acumulările de murdărie foarte persistente, oferind o curățare în profunzime pentru pardoselile dvs. din lemn, fără efort suplimentar. Această formulă oxigenată compatibilă cu Spray mopul Bona eliberează mii de micro-bule, ceea ce oferă o acțiune de curățare de 3 ori mai mare: slăbește acumulările de murdărie foarte persistente, pătrunde în profunzime pentru a îndepărta murdăria foarte lipicioasă și îndepărtează petele prin acțiunea de formare a bulelor, permițând o curățare în profunzime pentru pardoselile dvs. din lemn, fără efort suplimentar. Cartușul ușor de reumplut înseamnă că nu va trebui să cumpărați un cartuș nou de fiecare dată când rămâneți fără detergent. Soluțiile pe bază de apă și certificarea GREENGUARD GOLD garantează un produs sigur pentru familie, pentru animalele dvs. de companie și pentru planeta noastră.

BENEFICII CHEIE

-Cu puterea peroxidului de hidrogen

-Acțiune de curățare de 3 ori mai puternică

-Compatibil cu Spray mopul Bona

-Gata de utilizat, doar pulverizați și curățați cu mopul

-Recomandat de profesioniști încă din anul 1919

Detergentul pentru parchet Bona Deep Clean este soluția noastră cu cea mai mare putere de curățare. Formula oxigenată face ca acumulările de murdărie să se înmoaie şi apoi să se șteargă cu ușurință, astfel se face o curățare profundă cu efort minim. Cele mai bune rezultate se obțin cu laveta Bona de curățare a pardoselilor. Este sigur pentru parchet trata cu lac sau hardwax oil. Produsul se folosește ca atare.

• Formula oxigenată curăța murdăria persistentă

• Sigur pentru pardoseli din lemn

• Curățare rapidă și simplă

DATE TEHNICE

pH-valoare: Aprox. 4,5 – 5,5

Valabilitate: 3 ani de la data producției în recipient original sigilat

Depozitare/transport: Temperatura nu trebuie să coboare sub +5°C sau să depășească +25°C în timpul depozitării şi al transportului.

Deșeuri: Recipientele goale se reciclează ca plastic dur.

Conținut: <5% non-ionic surfactants, agenți de albire pe bază de oxigen,

Ambalaj: 1 L recipient cu pulverizator / 2,5L canistra / 0,85 L cartus reîncărcabil pentru Bona Spray Mop

Certificare: Greenguard Gold

PREGATIRE

Aspirați sau măturați suprafața înainte de aplicare.

UTILIZARE

1. Pulverizați detergent Bona Deep Clean pe o suprafață mică a podelei. Lăsați detergentul să acționeze un minut.

2. Ștergeți cu Laveta Bona de Curățare (albastră). Clătiți sau înlocuiți laveta atunci când devine îmbâcsită.

Acumulările de murdărie, urmele de cauciuc sau cele lipicioase se îndepărtează cu ușurință. Pulverizați direct asupra lor, așteptați câteva minute ca detergentul să acționeze și apoi frecați cu laveta curată.

Detalii
521

Fisa tehnica

Tip suprafata
parchet lemn lacuit
Tip produs
Detergent
Forma/Textura
Lichid
Cantitate
1L
Parfum
Fara miros
Propietati
Curățare profunda
Recenzii

Scrie-ti recenzia

BONA OXY POWER DETERGENT DEEP CLEAN PARCHET 1L

BONA OXY POWER DETERGENT DEEP CLEAN PARCHET 1L

Detergentul Bona OxyPower pentru curățarea în profunzime a pardoselilor din lemn este cel mai puternic detergent al nostru de până în prezent!

Scrie-ti recenzia
16 alte produse in aceeasi categorie:

Referinta: 279

Marca: Bona

Bona Detergent Spray parchet laminat ,ceramica si piatra 1L

Recenzie(i): 0

Bona Detergent pentru Laminat, Ceramica si Piatra este o solutie gata preparata de utilizare cu pH neutru, special formulata pentru curatarea pardoselilor laminate, vinilice si ceramice.Curatarea cotidiana a pardoselilor inclusiv a celor foarte murdare este o operatiune foarte usoara. Este compatibil cu Bona polish pentru Laminat si Ceramica.  Ambalaje...

Pret 36,55 lei Pret de baza 43,00 lei
Mai multe
In stoc

Referinta: 250

Marca: Bona

Bona Detergent curatare profunda terase deck 4L

Recenzie(i): 1

Revitalizați-vă podeaua din lemn cu Bona Decking Reviver. Dizolvă murdăria, uleiul și reziduurile, revitalizând culoarea și aspectul general al podelei dvs. din lemn. Bona detergent de curatare profunda Deck  a fost conceput pentru curatarea deckului de exterior de esenta moale precum laricile si deck-ul de pin impregnat la presiune. Dizolva uleiurile...

Pret 136,00 lei Pret de baza 160,00 lei
Mai multe
In stoc

Referinta: 284

Marca: Bona

Bona Tratament Polish suprafete ceramice, laminate si piatra 1L

Recenzie(i): 0

Bona Polish pentru Laminat, Ceramica si Piatra este o solutie lucioasa de intretinere, gata preparata pentru utilizare pe o larga varietate de pardoseli dure incluzand pardoseli laminate, vinil, linoleum, placi neglazurate (ceramice, piatra de cariera)piatra si marmura sigilata. Confera o noua stralucire si protectie continua impotriva uzurii. 

Pret 68,85 lei Pret de baza 81,00 lei
Mai multe
In stoc