ClickCease
  • -15,60 lei

Bona Laveta de praf din microfibre

263
Rating 

Laveta de praf Bona este o laveta pufoasa din microfibre. Atasata cu usurinta pe talpa Mopurilor Bona datorita benzilor Velcro, aceasta laveta de praf reprezinta o excelenta metoda de a colecta praful si firele de par inainte a curata parchetul cu detergent.

47,60 lei
32,00 lei Economiseste 15,60 lei
cu TVA
Cantitate

  •  Reputatie solida! Reputatie solida!
  • Livrare rapida si sigura! Livrare rapida si sigura!
  •  Peste 10 de experienta in domeniu! Peste 10 de experienta in domeniu!
Descriere

Folositi laveta adecvata fiecarei operatiuni de curatare su intretinere. Bona ofera lavete diferite pentru fiecare tip de executie. Toate lavetele sunt confectionate din materiale de calitate si pot fi spalate. Vedeti tabelul de mai jos pentru tipurile de lavete si aplicabilitatea lor. 

Laveta Bona pentru curatarea uscata a pardoselilor este o laveta pufoasa din microfibre, ce se poate spala, cu un super effect electrostatic. Se ataseaza cu usurinta de talpa mopului Bona prin sistemul Velcro (arici). Cu aceasta laveta puteti colecta foarte eficient praful si firele de par de pe pardoseala inainte de a o curata cu detergent. (Nu utilizati innalbitor sau balsam atunci cand o spalati.) 250 x 160 mm .

BENEFICII CHEIE

•"Actiune Super Electrostatica" atrage si retine praful, parul de animale, microparticule si cei mai comuni alergeni de pe suprafata pardoselei. 

•Se spala la masina si se reutilizeaza e pana la 300 de ori. Nu utilizati balsam. 

•Delicata cu pardoseala

Detalii
263

Fisa tehnica

Tip produs
Rezerva mop
Utilizare
Interior
Tip suprafata
Lemn
Continut pachet
1 x laveta
Culoare
Albastru
Material
Microfibra
Tip peri
Microfibra
Recenzii

Scrie-ti recenzia

Bona Laveta de praf din microfibre

Bona Laveta de praf din microfibre

Laveta de praf Bona este o laveta pufoasa din microfibre. Atasata cu usurinta pe talpa Mopurilor Bona datorita benzilor Velcro, aceasta laveta de praf reprezinta o excelenta metoda de a colecta praful si firele de par inainte a curata parchetul cu detergent.

Scrie-ti recenzia
7 alte produse in aceeasi categorie: