ClickCease
  • -11,00 lei

Bona Laveta pentru aplicare Refresher-Polish

264
Rating 

Laveta Aplicatoare Bona este conceputa pentru aplicarea de Bona Tratament Parchet (refresher) si a tuturor polish-urilor Bona peste toate tipurile de suprafete. Se spala si se reutilizeaza find atasabila tuturor mopurilor Bona cu sistem de prindere tip Velcro. 

47,00 lei
36,00 lei Economiseste 11,00 lei
cu TVA
Cantitate

  •  Reputatie solida! Reputatie solida!
  • Livrare rapida si sigura! Livrare rapida si sigura!
  •  Peste 10 de experienta in domeniu! Peste 10 de experienta in domeniu!
Descriere

Folositi laveta adecvata fiecarei operatiuni de curatare su intretinere. Bona ofera lavete diferite pentru fiecare tip de executie. Toate lavetele sunt confectionate din materiale de calitate si pot fi spalate. Vedeti tabelul de mai jos pentru tipurile de lavete si aplicabilitatea lor. Laveta Bona pentru aplicare Refresher sau Polish, este conceputa pentru aplicarea de polish si produse de intretinere (nu utilizati la aplicarea Bona Oil Refresher, pentru acest produs folositi laveta albastra.) Este reutilizabila, se spala si se ataseaza de talpa mopului Bona prin sistemul Velcro (arici). (Nu utilizati innalbitor sau balsam atunci cand o spalati.) 250 x 140 mm

BENEFICII CHEIE

•Usor de utilizat

•Se spala la masina de spalat rufe si se reutilizeaza de pana la 300 de ori. Nu adaugati balsam. 

•Delicata cu pardoselile

Detalii
264

Fisa tehnica

Tip produs
Rezerva mop
Utilizare
Interior
Tip suprafata
Lemn
Continut pachet
1 x laveta
Culoare
Galben
Material
Microfibra
Tip peri
Microfibra
Recenzii

Scrie-ti recenzia

Bona Laveta pentru aplicare Refresher-Polish

Bona Laveta pentru aplicare Refresher-Polish

Laveta Aplicatoare Bona este conceputa pentru aplicarea de Bona Tratament Parchet (refresher) si a tuturor polish-urilor Bona peste toate tipurile de suprafete. Se spala si se reutilizeaza find atasabila tuturor mopurilor Bona cu sistem de prindere tip Velcro. 

Scrie-ti recenzia
7 alte produse in aceeasi categorie: