ClickCease
 • -25%

Bona Mop telescopic curatare parchet cu laveta din microfibra

266
Rating 

Cu Mopul Premium Bona curățați și îngrijiți parchetul și alte tipuri de pardoseli printr-o simplă mișcare.

112,00 lei
84,00 lei Salveaza 25%
cu TVA
Cantitate

 • Reputatie solida! Reputatie solida!
 • Livrare rapida si sigura! Livrare rapida si sigura!
 • Peste 10 de experienta in domeniu! Peste 10 de experienta in domeniu!
Descriere

Se manevrează cu ușurință, are talpă rotativă și mâner telescopic. Unealtă ideală pentru suprafețe mari și locuri greu accesibile. Necesită asamblare. Obțineți cele mai bune rezultate de curățare folosind mopul împreună cu Laveta de Curățare și Bona Detergent de Parchet în recipient cu pulverizator. Mop va permite sa curățați si sa întrețineți parchetul si alte tipuri de pardoseli solide. Ușor de manevrat, are talpa rotativa si mâner telescopic. Este unealta perfecta pentru curățarea suprafețelor mari, precum si a zonelor mai greu accesibile. Funcționează cu toate lavetele Bona.

 • Durabil, design ergonomic
 • Talpa cu dimensiune mărita 
 • Muchii flexibile pentru protejarea plintei si a mobilei
 • Mâner confortabil
 • Bara telescopica durabila si reglabila
 • Cârlig pentru depozitare / agățare ușoara

CONTINUT 

 • Mop
 • Laveta de curățare din microfibră

INSTRUCTIUNI DE UTILIZARE

Ușor de asamblat - instrucțiuni disponibile pe ambalaj. Întotdeauna aspirați podeaua înaintea curățării umede, astfel încât murdăria si pietrișul sa fie îndepărtate si sa nu exista riscul de a zgâria podeaua.

Folosiți-l împreuna cu Laveta de Praf pentru ștergerea rapida si facila a prafului sau a firelor de par sau cu Laveta de Polish atunci cand este timpul sa întrețineți podelele cu Bona Polish sau Refresher.

Lungime ajustabila (870cm to 1320cm)

Talpa 41cm lungime x 11cm lățime

Laveta de Curățare se poate spală la 60c cu balsam de pana la 500 ori.

Detalii
266

Fisa tehnica

Tip produs
Mop
Utilizare
Interior
Tip suprafata
Lemn
Continut pachet
1 mop
Continut pachet
1 x laveta
Culoare
Albastru
Material
Aluminiu
Tip peri
Microfibra
Recenzii

Scrie-ti recenzia

Bona Mop telescopic curatare parchet cu laveta din microfibra

Bona Mop telescopic curatare parchet cu laveta din microfibra

Cu Mopul Premium Bona curățați și îngrijiți parchetul și alte tipuri de pardoseli printr-o simplă mișcare.

Scrie-ti recenzia
7 alte produse in aceeasi categorie:

Referinta: 263

Marca: Bona

Bona Laveta de praf din microfibre

Recenzie(i): 0

Laveta de praf Bona este o laveta pufoasa din microfibre. Atasata cu usurinta pe talpa Mopurilor Bona datorita benzilor Velcro, aceasta laveta de praf reprezinta o excelenta metoda de a colecta praful si firele de par inainte a curata parchetul cu detergent.

Pret 34,85 lei Pret de baza 41,00 lei
Mai multe
In stoc