ClickCease
  • -25%

Bona Spray Mop pentru parchet lacuit cu cartus reincarcabil

268

BONA PREMIUM SPRAY MOP PENTRU PARCHET vă permite să curăţaţi şi să îngrijiţi pardoselile din lemn printr-o simplă mişcare. 

261,00 lei
195,75 lei Salveaza 25%
cu TVA
Cantitate

  •  Reputatie solida! Reputatie solida!
  • Livrare rapida si sigura! Livrare rapida si sigura!
  •  Peste 10 de experienta in domeniu! Peste 10 de experienta in domeniu!
Descriere

Atunci când căutați cea mai bună îngrijire pentru pardoselile din lemn, antreprenorii din industria pardoselilor vă vor recomanda, adeseori, să folosiți Bona. Mopul Bona pentru podele din lemn este un spray mop din categoria premium, care combină un cartuș comod care conține Detergent Bona pentru podele din lemn și Laveta de curățare Bona din microfibră. Materialul aderent de pe mânerul robust are un declanșator care pulverizează fin, făcând curățarea parchetului rapidă și ușoară. Soluția cu pH neutru, fără reziduuri și cu uscare rapidă va curăța pardoselile de lemn, îndepărtând în mod delicat și eficient praful, murdăria ușoară și pe cea persistentă și redând strălucirea și frumusețea naturală a podelei. Soluțiile pe bază de apă și certificarea GREENGUARD GOLD garantează un produs sigur pentru familie, pentru animalele dvs. de companie și pentru planeta noastră.

BONA PREMIUM SPRAY MOP PENTRU PARCHET vă permite să curăţaţi şi să îngrijiţi pardoselile din lemn printr-o simplă mişcare. A se utiliza pe pardoseli din lemn lăcuite sau tratate cu hardwax oil. Ergonomic şi simplu de utilizat, Spray Mopul se asamblează cu rapiditate şi se poate reumple rapid cu Detergentul Bona pentru parchet. Uitaţi de găleţi ce trebuie umplute cu apă şi cu detergent concentrat, doar pulverizaţi şi apoi ştergeţi!

• Agăţătoare retractabilă pentru Depozitare facilă

• Mâner din Spumă pentru o mai bună Performanţă de Curăţare

• Asamblare Rapidă pentru o Perfectă Experienţă de Despachetare

• Cartuş Reîncărcabil pentru protejarea Mediului

• Buton de ejectare rapidă a cartuşului pentru reumplere

• Talpă Îmbunătăţită pentru Putere Optimă de frecare

• Colţuri Flexibile pentru Protejarea Mobilierului şi a Plintei

• Talpa se Blochează pentru otpimizarea spaţiului de stocare

• Cartuş stabil veretical şi cu buşon larg de reumplere

• Lavetă din Microfibre Patentată, elimină 99% din bacterii*

BENEFICII CHEIE

Recomandat de profesioniști încă din anul 1919

Design ergonomic, ușor

Cap pivotant foarte lat al mopului

Cartuș care se reumple

Lavetă de curățare lavabilă din microfibră, care îndepărtează 99% dintre bacterii

SETUL INCLUDE

Bona Spray Mop

Bona Cartuşc cu Detergent pentru Parchet Lăcuit (0,85 litri)

Lavetă de curățare Bona din microfibra

INGREDIENTE

Aqua

PPG-2 Methyl Ether

Butoxypropanol

Ethoxilated alcohol

Alanine, N,N-bis(carboxymethyl)-, trisodium salt

Isotridecanol, ethoxylated, polymer

Oxirane, 2-methyl-, polymer with oxirane, mono(2-propylheptyl) ether

Maleic acid, Polymer with Diisobutene, sodium salt

Benzisothiazolinone

Methylisothiazolinone

Citric Acid

Colorant

PREGATIRE

Aspiraţi podeaua înainte de curăţarea umedă, pentru a vă asigura că murdăria şi pietrişul sunt Îndepărtate de pe podea.

INSTRUCTIUNI DE UTILIZARE

Introduceţi cartuşul reîncărcabil în Spray Mop. Apăsaţi ferm în locaş. Ataşaţi laveta de curăţare pe talpa mopului. Pulverizaţi detergent pe podea şi apoi ştergeţi. Peste petele dificile, urme de cauciuc sau reziduuri lipicioase, pulverizaţi detergent direct pe ele şi lăsaţi să acţioneze câteva minute înainte de a şterge. Atunci când este necesară reumplerea cartuşului, apăsaţi butonul de ejectare uşoară şi apoi reumpleţi cu oricare dintre detergenţii dedicaţi Bona. Lavetele îmbâcsite se pot spăla la 60°C fără balsam.

Pentru mai multe informaţii, vă rugăm să vizitaţi bona.com

Detalii
268

Fisa tehnica

Tip produs
Mop
Utilizare
Interior
Tip suprafata
Lemn
Continut pachet
1 x laveta
Continut pachet
1 x cartus detergent
Culoare
Albastru/Verde
Material
Aluminiu
Tip peri
Microfibra
Recenzii
Nota 

Seriozitate si calitate

Am primit produsulele in aceeasi zi, cei de la Magazinul de parchet au fost foarte amabili, iar produsele sunt, ca de obicei, foarte bune.

Scrie-ti recenzia

Bona Spray Mop pentru parchet lacuit cu cartus reincarcabil

Bona Spray Mop pentru parchet lacuit cu cartus reincarcabil

BONA PREMIUM SPRAY MOP PENTRU PARCHET vă permite să curăţaţi şi să îngrijiţi pardoselile din lemn printr-o simplă mişcare. 

Scrie-ti recenzia
7 alte produse in aceeasi categorie:

Referinta: 263

Marca: Bona

Bona Laveta de praf din microfibre

Recenzie(i): 0

Laveta de praf Bona este o laveta pufoasa din microfibre. Atasata cu usurinta pe talpa Mopurilor Bona datorita benzilor Velcro, aceasta laveta de praf reprezinta o excelenta metoda de a colecta praful si firele de par inainte a curata parchetul cu detergent.

Pret 31,45 lei Pret de baza 37,00 lei
Mai multe
In stoc