ClickCease
  • -25%

Bona Spray Mop pentru parchet lacuit cu cartus reincarcabil

268

Mopurile premium Bona sunt durabile, eficiente si usor de utilizat

261,00 lei
195,75 lei Salveaza 25%
cu TVA
Cantitate

  •  Reputatie solida! Reputatie solida!
  • Livrare rapida si sigura! Livrare rapida si sigura!
  •  Peste 10 de experienta in domeniu! Peste 10 de experienta in domeniu!
Descriere

Bona Spray Mop va permită sa curățați si sa întrețineți parchetul dumneavoastră dintr-o mișcare. Ergonomic si simplu de utilizat, Spray Mop se asamblează rapid iar detergentul este gata de utilizare in cartușul reîncărcabil. Uitați de galeți ce trebuie umplute cu apa in care sa turnați detergent concentrat, doar pulverizați si ștergeți!

• Curățare rapida & ușoara

• Uscare rapida, fără urme reziduale

• Sigur pentru parchet

• Design ergonomic si durabil

• Talpa rotativa ce permite accesul in cele mai dificile spatii

Conține :

• Laveta de curățenie din microfibre, se spală si se reutilizează

• Spray Mop

• Cartuș cu detergent, reîncărcabil (0,85 L

Pregătire :

Înainte de folosirea mopului, aspirați sau maturați parchetul pentru a evita zgârierea acestuia provocata de pietris, nisip sau particule dure.

Utilizare: 

Atașați cartușul cu detergent in locașul specific de pe Spray Mop. Împingeți-l ferm in locașul sau. Atașați laveta de curățenie pe talpa mopului. Pulverizați detergentul pe suprafața si apoi ștergeți. Urmele persistente, cele provenite de la incaltaminte, lichide lipicioase se pot indeparta usor pulverizand detergent direct asupra lor, așteptați câteva minute si apoi frecați si ștergeți. Lavetele îmbâcsite cu murdărie se pot spală la mașina de spălat având apa la 60C si fără adaos de înălbitori sau balsam.

Certificat de Greenguard GOLD

Conținutul produsului : 

AQUA, PPG-2 METHYL ETHER, BUTOXYPROPANOL, Ethoxilated alcohol, Alanine, N,N-bis(carboxymethyl)-, trisodium salt, Isotridecanol, ethoxylated, polymer, Oxirane, 2-methyl-, polymer with oxirane, mono(2-propylheptyl) ether, Maleic acid, Polymer with Diisobutene, sodium salt, BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, Citric Acid, Colorant

Detalii
268

Fisa tehnica

Tip produs
Mop
Utilizare
Interior
Tip suprafata
Lemn
Continut pachet
1 x laveta
Continut pachet
1 x cartus detergent
Culoare
Albastru/Verde
Material
Aluminiu
Tip peri
Microfibra
Recenzii
Nota 

Seriozitate si calitate

Am primit produsulele in aceeasi zi, cei de la Magazinul de parchet au fost foarte amabili, iar produsele sunt, ca de obicei, foarte bune.

Scrie-ti recenzia

Bona Spray Mop pentru parchet lacuit cu cartus reincarcabil

Bona Spray Mop pentru parchet lacuit cu cartus reincarcabil

Mopurile premium Bona sunt durabile, eficiente si usor de utilizat

Scrie-ti recenzia
7 alte produse in aceeasi categorie:

Referinta: 263

Marca: Bona

Bona Laveta de praf din microfibre

Recenzie(i): 0

Laveta de praf Bona este o laveta pufoasa din microfibre. Atasata cu usurinta pe talpa Mopurilor Bona datorita benzilor Velcro, aceasta laveta de praf reprezinta o excelenta metoda de a colecta praful si firele de par inainte a curata parchetul cu detergent.

Pret 31,45 lei Pret de baza 37,00 lei
Mai multe
In stoc