ClickCease

PARCHET LAMINAT EGGER EPL177 STEJAR SORIA ALB 10MM/CLASA 33

507
Rating 

Stejar Soria alb este un decor de lemn deschis, clasic, cu un efect elegant.

Cantitate

Cantitatea minima de cumparat pentru acest produs este 10.

CERE OFERTA
close

Cere oferta

 
  •  Reputatie solida! Reputatie solida!
  • Livrare rapida si sigura! Livrare rapida si sigura!
  •  Peste 10 de experienta in domeniu! Peste 10 de experienta in domeniu!
Descriere

Stejar Soria alb este un decor de lemn deschis, clasic, cu un efect elegant.

Avantajele dumneavoastră

-Durabil & cu valoare de durată datorită suprafeței rezistente la uzură și lumină

-Ușor de întreținut & antibacterian datorită suprafeței laminate cu rășină rezistentă la murdărie și ușor de -Curățat, care împiedică producerea de bacterii

-Antistatic - reduce sarcinile electrice

-Utilizabil universal - potrivit de asemenea și pentru utilizarea cu încălzire în pardoseală

-Varietate mare de decoruri și formate pentru cerințele unui design individual

-Produs sustenabil din lemn din pădurile regionale, certificate - 100% fără PVC

-Montare flexibilă prin fixare cu sistemul de instalare CLIC it! pentru diferite metode (montare pe formă, cu pretensionare)

De la o sufragerie confortabilă la o mansardă puristă, de la un spațiu rustic pentru servit masa, la o cameră de hotel primitoare: laminatul este unul dintre cele mai populare tipuri de pardoseală. Și unul dintre cele mai versatile. Datorită varietății decorurilor autentice, de la aspectul cochet al lemnului masiv, la luminozitatea și eleganța scandinavă cu stil, designul perfect poate fi regăsit în fiecare încăpere și fiecare dorință în materie de amenajări interioare. Alături de gama vastă de decoruri, pardoseala noastră laminată dispune de o execuție de înaltă calitate și caracteristici funcționale. Este rezistentă și ușor de întreținut, flexibilă și ușor de montat. Toate acestea la un raport preț-performanță excelent. Simțiți la fiecare pas calitatea pardoselii noastre laminate.

Caracter

Aria de aplicare:33

Grosime:10mm

Format placă:Classic

Structura:NATURAL PORE

Teșituri:4

Garanţie:25 ani

Antibacterial:Antibacterian

Sigiliu de calitate:Blue Angel

Certificare:Certificat PEFC

 

Detalii
507

Fisa tehnica

Lungime
1292MM
Latime
193MM
Grosime
10MM
Incalzire in pardoseala
DA
Tip finisaj
finisat
Recenzii

Scrie-ti recenzia

PARCHET LAMINAT EGGER EPL177 STEJAR SORIA ALB 10MM/CLASA 33

PARCHET LAMINAT EGGER EPL177 STEJAR SORIA ALB 10MM/CLASA 33

Stejar Soria alb este un decor de lemn deschis, clasic, cu un efect elegant.

Scrie-ti recenzia
16 alte produse in aceeasi categorie:

Referinta: 153

Marca: Egger

PARCHET LAMINAT EGGER EPL085N WHITE VILLAGE OAK 10MM/CLASA 33

Recenzie(i): 0

Laminatul Stejar Village alb are un aspect animat de lemn, cu tăieturi de ferăstrău marcante, de culoare deschisă. Pardoseala laminată Egger PRO este de înaltă calitate, în tendințe și ecologică. Pardoseala cu aspect de stejar, cu urme marcante de ferăstrău, de culoare elegantă, albă reflectă stilul de locuit vintage.

Mai multe
In stoc

Referinta: 167

Marca: Egger

PARCHET LAMINAT EGGER EPL107N CREAM HAMILTON OAK 8MM/CLASA 32

Recenzie(i): 0

Stejar Hamilton creme este un aspect simplu de stejar, de culoare deschisă. Pardoseala laminată Egger PRO este de înaltă calitate, în tendințe și ecologică. Datorită caracteristicii reținute a lemnului de stejar de culoare deschisă, pardoseala are un efect prietenos și este adecvată în mod ideal pentru amenajarea spațiilor de locuit în stilul mansardelor.

Mai multe
In stoc

Referinta: 206

Marca: Egger

PARCHET LAMINAT EGGER EPL143N CESENA OAK WHITE 12MM/CLASA 33

Recenzie(i): 0

Stejar alb Cesena este un laminat cu aspect elegant de stejar, de culoare deschisă. Pardoseala laminată Egger PRO este de înaltă calitate, în tendințe și ecologică. Decorul simplu de stejar de culoare deschisă imprimă pardoselii un caracter atemporal și este ideal pentru amenajarea spațiilor de locuit în stil scandinav. Teșitura pe toate laturile creează...

Mai multe
In stoc

Referinta: 140

Marca: Egger

PARCHET LAMINAT EGGER EPL035N BARDOLINO OAK 8MM/CLASA 33

Recenzie(i): 0

Stejar Bardolino este un decor maro de stejar, cu aspect vintage, cu mult joc de culoare. Pardoseala laminată Egger PRO este de înaltă calitate, în tendințe și ecologică. Decorul de stejar cu tăieturi de ferăstrău conferă pardoselii un aspect uzat și este adecvat pentru amenajarea creativă a spațiilor de locuit.

Mai multe
In stoc